O mnie i o blogu

W swojej pracy jestem świadkiem pierwszych przyjaźni a nawet i miłości. Każdego dnia mogę liczyć na dużą dawkę śmiechu i dobrej zabawy. Maluję, tańczę, eksperymentuję a czasami nawet i czaruję. Odpowiadam na pytania proste i trudne, poważne i doprowadzające do śmiechu a czasami na te wprowadzające w zakłopotanie. Wdrażam w świat nauki, pomagam rozwijać umiejętności, talenty, wiarę w siebie i swoje możliwości. Czujnym okiem wychwytuję słabości i braki, które przy odpowiedniej pracy niweluję lub eliminuję.

Kim jestem? Wykonuję najpiękniejszy zawód na świecie - jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego, a dokładnie ujmując freblanką. Z wykształcenia jestem również terapeutą pedagogicznym i oligofrenopedagogiem, ale to właśnie edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne jest najbliższe mojemu sercu.  Zanim zaczęłam pracę w przedszkolu pracowałam w żłobku, a obecnie wykorzystuję swoją wiedzę i doświadczenie prowadząc kurs przygotowujący do pracy w klubach malucha i żłobkach.  

Miejsce, które właśnie odwiedzasz powstało 01.04.2015 i zdecydowanie nie był to żart primaaprilisowy. Blog pedagogpisze.pl był jednym z pierwszych blogów w Polsce o tematyce związanej z edukacją przedszkolną.  Każdego dnia dokładam wszelkich starań by nauczyciele wychowania przedszkolnego, opiekunowie w żłobkach i klubach maluchach, studenci pedagogiki, nianie oraz rodzice chcący spędzań kreatywnie czas ze swoimi dziećmi znaleźli tu dawkę inspiracji.


@pedagogpisze

2 komentarze:

  1. Od dawana śledzimy Pani bloga i czytamy go z zaciekawieniem. Pozdrawiamy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajny opis swojej działalności i swojej osoby.
    PS.Mała literówka się chyba wkradła : chcący spędzań kreatywnie czas ze swoimi dziećmi znaleźli tu dawkę inspiracji.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 pedagogpisze.pl , Blogger