Jak zjednać sobie ludzi?

Robin Dreeke tym razem przedstawia sposoby na zjednanie sobie ludzi i wcale nie trzeba być agentem FBI, aby je zastosować w życiu codziennym. 

To publikacja ukazująca działania i zachowania, które powinny być stosowane, aby w odpowiedni sposób traktować osoby z naszego otoczenia i o tym jak sami chcemy być traktowani. Książka jest o tyle ciekawa, że swym doświadczeniem dzieli się agent FBI, oficer marines, a zarazem szef Programu Analizy Behawioralnej FBI. Przedstawione techniki nawiązują do tego w jaki sposób nawiązywać relacje, by dobrze czuć się w towarzystwie innych osób, by spędzany czas był wykorzystany w sposób satysfakcjonujący.  

Jak brzmi najważniejsza zasada? Chcąc mieć dobre relacje, należy skupić się na innych osobach. Przy czym trzeba umieć słuchać innych osób i odrzucić własne ego. Żyjemy w czasach, w których łatwo nawiązujemy relacje z innymi osoba, przy czym są one bardzo kruche, często w pewnym momencie się urywają. Książka zawiera 10 porad mówiących o tym jak zjednać sobie ludzi, niektóre z nich wydają się oczywiste, ale często o tych najprostszych i zarazem najłatwiejszych rozwiązaniach zapominamy. To praktyczny poradnik, bez zbędnego nadęcia treścią, lecz z odpowiednią dawką wiedzy z zakresu psychologii i rozwoju osobistego. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 pedagogpisze.pl , Blogger