Witaj, wiewiórko!

Seria książek "Dotknij Natury" powiększyła się o kolejny tytuł i tym sposobem do zajączka, żabki, motylka i ptaszka dołączyła wiewiórka. Najnowsza publikacja, podobnie jak inne książki z tej serii jest wyjątkową pozycją już dla najmłodszych czytelników. Grubość stron, zaokrąglone rogi sprawią, że książka sprawdzi się w rączkach rocznego dziecka. Nie jest to tylko książka dla maluchów, ponieważ treść zainteresuje każdego przedszkolaka.   

               

"Witaj, wiewiórko!" opowiada historię małej wiewiórki i jej pierwszego zetknięcia z naturą, pięknem natury, ale i z niebezpieczeństwami jakie ze sobą niesie. Rudasek odkrywa nowe smaki i zapachy, podąża za rodzicami, uczy się zasad panujących w lesie, ucieka przed niebezpieczeństwami. Odkrywa świat poprzez doświadczanie, a dziecko wraz z nim.  

Kolorowe ilustracje, okienka, wypukłe elementy, otwory, nieregularne wykończenia stron to elementy przyciągające wzrok, ale i dłonie małych czytelników. Za sprawą książki przenosimy się w świat przyrody oraz w świat sensoryczny. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 pedagogpisze.pl , Blogger