Rok pełen inspiracji - Regina Brett

 

Z twórczością Reginy Brett spotkałam się dekadę temu, jej pierwsza książka trafiła w moje ręce zupełnie przypadkowo. Trafiła w trudnym dla mnie momencie życia i została na wiele lat. Lubię wracać do jej książek, mam pozaznaczane ulubione cytaty, a wśród nich kilka słów dodających motywacji i siły w niełatwych momentach: 

"To wybór, a nie przypadek, decyduje o twoim przeznaczeniu. Sam musisz zdecydować, ile jesteś wart, jaką odgrywasz rolę w świecie i w jaki sposób nadajesz mu sens. Nikt inny nie dysponuje tym, co ty-twoim zestawem talentów, pomysłów, zainteresowań. Jesteś oryginalnym egzemplarzem. Arcydziełem". 

"Bóg nigdy nie daje nam więcej, niż potrafimy udźwignąć".

"Nieważne, co ci się przytrafia, ważne, jak to wykorzystasz. Życie przypomina grę w pokera. Nie masz wpływu na to, jakie dostaniesz karty-ale tylko od Ciebie zależy, jak rozegrasz partię".

Mogłabym pisać o książkach Reginy Brett, ale na rynku wydawniczym pojawiła się nowość. Wyjątkowy kalendarz "Rok pełen inspiracji", notatnik i zarazem terminarz na dowolny rok. Lekki, poręczny, minimalistyczny, stworzony z  dbałością o drobiazgi. Możesz poczekać do stycznia, możesz zacząć notować już teraz, nie ma żadnych sztywnych ograniczeń i ram czasowych. Zaplanuj swój dzień, tydzień, miesiąc, rok i przy okazji przeczytaj 52 inspirujące wpisy autorki oraz pytania, ćwiczenia, które pozwolą zajrzeć w głąb siebie i odnaleźć sens życia. W końcu każdy rok może stać się najwspanialszym rokiem naszego życia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 pedagogpisze.pl , Blogger