Piankowe znakiDo tej pory zamawiałam na aliexpress pomoce w niskich cenach, więc długo wahałam się na zakupem tego zestawu. Cena waha się w granicach 60-70 zł, ale na szczęście kilka miesięcy temu trafiłam na wyprzedaż -35%. Obecnie zestaw dostępny jest w wyższej cenie klik.

W zestawie można znaleźć 36 piankowych elementów w postaci strzałek, stóp i dłoni. Pewnie wiele osób pomyślało, że można przygotować taki zestaw samodzielnie w dużo niższej cenie. Obawiam się, że przygotowanie identycznego zestawu samodzielnie okazałoby się większym wydatkiem a wszystko za sprawą wymiarów poszczególnych elementów:
  • dłoń (19x16cm),
  • stopa (22x9cm),
  • strzałki (38x15,5cm i 25,5x22cm).  
Piankowe elementy są samoprzylepne, dla mnie niestety jest to minus. Osobiście wolałabym warstwę antypoślizgową niż taśmę klejącą. Nie ściągnęłam ochronnego papieru, bo zestaw straciłby już całkowicie na wartości i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie przechowywania elementów, które się sklejają. 

Moja grupa jest zachwycona i wręcz domaga się zabaw i gier z wykorzystaniem zestawu. Tworzymy ścieżki, trasy do przejścia, rozwijamy wyobraźnię i przy tym świetnie się bawimy. Czy warto zakupić? W cenie promocyjnej tak. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 pedagogpisze.pl , Blogger