Aliexpress - chustki


Nie wyobrażam sobie pracy bez chust, idealne do żonglerki, zabaw animacyjnych, ale przede wszystkim sprawdzają się przy układach tanecznych. Przez dłuższy czas poszukiwałam chust, zakup dla licznej grupy jest niemałym wydatkiem. Chcąc zaoszczędzić szukałam, szukałam i znaleźć niestety nie mogłam. Cena za sztukę wahała się w granicach 6-8 zł. Wybawieniem okazało się aliexpress, gdzie za opakowanie 12 sztuk chust zapłaciłam niecałe 16 zł a wysyłka oczywiście darmowa. Obawiałam się o ich jakość, ale zupełnie niepotrzebnie. Po rocznym użytkowaniu nic się z nimi nie dzieje i pod względem jakości nie odbiegają od chust na których pracowałam wcześniej. 


Chusta ma wymiar 60x60, więc są lepsze dla starszych przedszkolaków (5-6 latków). Przy zabawach tanecznych w młodszych grupach chusty skracałam - robiąc supeł. Opakowanie zawiera z każdego koloru po dwie chusty. Tak jak widać na zdjęciu mają kolor żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony, niebieski i fioletowy. Każda z chust zapakowana jest w osobny worek a całość włożona do jeszcze jednego opakowania, co ułatwia późniejsze przechowywanie. 

Aukcji znajdziecie mnóstwo, ale podrzucam link do sklepu, w którym zamawiałam chusty i z których jestem bardzo zadowolona: Whole Store Free Shipping

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 pedagogpisze.pl , Blogger