Kontakt i współpraca

KONTAKT
Drogi czytelniku masz prośbę, pytanie lub sugestię? Zapraszam do wysłania wiadomości na adres pedagogpisze@gmail.com  


WSPÓŁPRACA
Odwiedzasz właśnie jeden z pierwszych blogów, który został stworzony z myślą głównie o nauczycielach wychowania przedszkolnego i żłobkowych ciociach. Od ponad pięciu lat to właśnie nauczyciele, opiekunki w żłobkach, nianie i studenci pedagogiki stanowią największą część czytelników. Nie brakuje tu również rodziców poszukujących sposobu na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi. Dlatego też jeśli masz dla mnie propozycję współpracy zapraszam do kontaktu. Każdą współpracę rozpatruję indywidualnie, dlatego najlepsza będzie wymiana wiadomości: pedagogpisze@gmail.com

Znajdziesz mnie również na:

  

Do tej pory współpracowałam z:4 komentarze:

 1. Mam pytanie, jak Pani uważa. czy warto iść na szkolenie z sensoplastyki? Myślałam sobie o wstępie do sensoplastyki oraz o trenerze pierwszego stopnia.Proszę o Pani opinię.
  Pozdrawiam Ania R.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrobiłam Wstęp i trenera pierwszego stopnia i zdecydowanie oba szkolenia polecam. Wstęp to praktyka (zabawa, zabawa i jeszcze raz) a szkolenie trenerskie w 3/4 opiera się głównie o coaching. Więcej przeczytasz na: http://www.pedagogpisze.pl/2016/01/sensoplastyka.html

   Usuń
 2. A czy po studiach warto iść jeszcze do szkoły policealnej np na rachunkowość? Czy może robić sobie trenera sportowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że warto dokształcać się cały czas :) A jakie szkoły, kursy itd? To już wg własnych zainteresowań i predyspozycji.

   Usuń

Copyright © 2016 pedagogpisze.pl , Blogger