Planer nauczycielki przedszkola

Ktoś teraz może pomyśleć, że mamy trudną sytuację w kraju, a ja rozmyślam już o kolejnym roku szkolnym. Marzę by wrócić do normalności i żeby przykre doświadczenia były już tylko historią, ale  trudno też ciągle się zamartwiać i otaczać czarnymi myślami, więc warto robić coś rozwojowego i pozytywnie pomyśleć o przyszłości. Sytuacja jest jeszcze trudniejsza dla osób, które prowadzą własną działalność jak np. Natalia i Katarzyna autorki bloga Ponad wszystko, ale i autorki książek dla dzieci oraz Planera Nauczyciela Przedszkola.   


Nie wyobrażam sobie pracy bez dobrej organizacji, a najlepszym narzędziem ułatwiającym organizację jest dla mnie kalendarz. Próbowałam korzystać z aplikacji, ale nic nie jest w stanie zastąpić tradycyjnego papieru i długopisu. Pod tym względem jestem już przygotowana na rok szkolny 2020/2021 i ty też możesz być. W przyszły roku będę korzystać z planera od ponadwszystko, jak się sprawdzi? Będzie to mój pierwszy raz z Planerem Nauczyciela Przedszkola, ale zapowiada się bardzo dobrze. Pozytywnie zaskoczył mnie fakt, że planer ma twardą oprawę, ale jest lekki i poręczny, a to ogromny atut.  


Co najbardziej spodobało mi się w tym planerze? 
  • sporo miejsca na dodatkowe notatki, 
  • wyszczególnione strony na zapisanie terminów szkoleń oraz konkursów,
  • tygodniowy układ, 
  • strona na zapisanie informacji odnośnie realizowanych projektów, innowacji i eksperymentów oraz przykładowe pomysły, 
  • w jednym miejscu można spisać planowane uroczystości i wydarzenia, 
  • dodatkowe miejsce na spisanie planu współpracy z rodzicami oraz środowiskiem lokalnym, 
  • propozycje nietypowych świąt na dany miesiąc,
  • lista zadań, planowane wyjścia, zebrania i zajęcia, inspiracje i pomysły do realizacji w danym miesiącu. 


W plenerze znajdziesz jeszcze inne dodatkowe strony i ułatwienia o których możesz przeczytać na stronie ponadwszystko.com/planery/ Do wyboru są dwa wzory okładki, ale zawartość każdego kalendarza jest taka sama. Bez obaw! Nie muszę planować pracy w oparciu o dwa kalendarze, jeden z nich jest prezentem dla koleżanki. Przyznam, że jeszcze nie wiem który, ponieważ wybór okładki jest dla mnie zazwyczaj trudnym wyzwaniem. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 pedagogpisze.pl , Blogger