Zwierzęta lasu, zwierzęta Europy - Różowa Wieża

Ponad dwa lata temu rozpoczęłam przygodę z kartami edukacyjnymi Montessori i ogromnie cieszy mnie fakt, że na rynku regularnie pojawiają się kolejne publikacje. Sama nie pracuję w oparciu o założenia Montessori, ale nie oznacza to, że nie mogę z nich korzystać. Wręcz to pomoc dydaktyczna, która powinna być w każdym domu, żłobku i przedszkolu. Cenię karty za prostotę, wykonanie, realizm i wielość możliwości jakie dają. Najnowsze materiały przedstawiają zwierzęta lasu i zwierzęta Europy.  


Zwierzęta lasu przedstawiają dzięcioła, dzika, jeża, kunę leśną, lisa, łosia, niedźwiedzia brunatnego, wiewiórkę, żubra oraz kartę kontrolną. Zestaw składa się z dziesięciu kart bez podpisu, dziesięciu kart z podpisami i dziesięciu podpisów. Można również zamówić wersję plus z memory, co daje jeszcze więcej możliwości. 


Zwierzęta Europy to zestaw, który przedstawia bociana, borsuka, jelenia, kreta, rusałkę pawik, sarnę, wilka, zająca, zaskrońca oraz kartę kontrolną. Podobnie jak wcześniej wspomniany zestaw składa się z dziesięciu kart bez podpisu, dziesięciu kart z podpisami i dziesięciu podpisów. Dostępna jest również wersja plus z memory. 

We wcześniejszych postach możecie poczytać o:

Memory, zabawy dźwiękonaśladowcze, dopasowywanie figurek, rozwiązywanie zagadek i wiele innych możliwości, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. 
Karty, figurki, akcesoria znajdziecie na rozowawieza.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 pedagogpisze.pl , Blogger