Kolorowanka Wooby FarmKolorowanki WoobyFarm oparte o rozszerzoną rzeczywistość rozwijają dziecięcą wyobraźnię, zachęcają do starannego kolorowania, pozwalają na wzbogacenie prowadzonych zajęć, ale i uatrakcyjniają czas dziecka spędzony z rodzicami. Na blogu mogliście przeczytać o możliwości skorzystania z darmowych kolorowanek z motywem szczeniaka i świnki, ale to jeszcze nie wszystko. W ofercie woobykids.com można znaleźć 10 zwierzaków w formie PDF do nielimitowanego wydruku oraz barwną kolorowankę z dodatkami. Właśnie o samej kolorowance będziecie mogli przeczytać słów kilka.

  
Na samo uznanie zasługuje już opakowanie w jakim dociera książeczka do adresata. Pewnie, że najważniejsza jest zawartość, ale pudełko zapada w pamięć i świadczy o zaangażowaniu firmy. Ręcznie ozdobiony karton w logo Wooby i ślady zwierząt powodują, że na twarzy dziecka pojawia się uśmiech.


28-stronnicowa książeczka zawiera nie tylko kolorowanki, ale i ciekawostki o każdym zwierzęciu, miejsce na jego imię oraz zadania, które wzbogacone są naklejkami. Dziecko rozwija małą motorykę, wyobraźnię, a także zdobywa informacje o świecie zwierząt wiejskich m.in. o krowie, koniu, baranku.
  


Kolorowanka WoobyFarm, kredki, mazaki i darmowa aplikacja WoobyKids na smartphona lub tablet (iOS lub Android) to zestaw, który przypadnie do gustu każdemu dziecku. Zrób więc prezent i sam przekonaj się o magii edukacyjncyh kolorowanek w 3D.

Robiąc zakupu na woobykids.com na hasło „pedagogpisze” czeka niespodzianka w postaci kodu rabatowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 pedagogpisze.pl , Blogger