Szkolna24.pl


Chcąc podnieść swoje kompetencje, kwalifikacje lub umiejętności coraz częściej zamiast uczestnictwa w tradycyjnych szkoleniach wybieramy szkolenia online. Tego typu szkolenia to doskonały przykład, jak nie wychodząc z domu, w dogodnych dla siebie godzinach i warunkach, podnieść swoje kompetencje. Każdy z nas przyswaja materiał w różnym tempie, dlatego też biorąc udział w e-learningowym kursie można poświęcić na dany materiał tyle czasu, ile potrzeba, obejrzeć prezentację ponownie lub po prostu przeanalizować całość szkolenia od początku, w żaden sposób nie będąc uzależnionym od tempa narzucanego przez grupę i szkoleniowca.  

Stron internetowych oferujących szkolenia dla nauczycieli jest coraz więcej, a jedną z nich jest szkolna24.pl, której dziś się przyjrzymy. Sama strona jest przejrzysta i w sposób bardzo intuicyjny można się po niej poruszać, dzięki czemu nie marnujemy czasu na wędrowanie między zakładkami w poszukiwaniu potrzebnych treści.

   
Oferta szkoleń jest szeroka, a ceny konkurencyjne, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Tematyka jest bardzo obszerna, lecz warto podkreślić, że poszczególne szkolenia zostały stworzone przez specjalistów, a o każdym twórcy szkolenia możemy znaleźć informacje.  


Forma szkoleń w głównej mierze opiera się o prezentacje tekstowe, lecz wplecione zostały również nagrania, filmiki i odnośniki od innych stron. Poszczególne etapy zakończone są krótkimi testami. Dużym atutem jest możliwość wydrukowania certyfikatu zaraz po rozwiązaniu testu podsumowującego.

Choć oferta strony szkolna24.pl jest ciekawa, to strona ma dla mnie jedną wadę. Minusem dla mnie jest test podsumowujący całe szkolenie, ponieważ w żaden sposób nie są pokazywane błędne czy też poprawne odpowiedzi, dlatego też rozwiązywanie testu może okazać niekończącą się historią. Wystarczy popełnić jeden błąd i trzeba rozpocząć rozwiązywanie testu od początku, a problem zaczyna się w momencie, kiedy człowiek sam nie wie, w którym miejscu popełnia błąd. Kilkukrotne rozwiązywanie testu może być frustrujące.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 pedagogpisze.pl , Blogger