Aliexpress - motyle


Aliexpress to prawdziwa studnia bez dna. Za każdym razem przeglądając aukcje znajduje coś ciekawego, coś co muszę mieć a często przydaje się również w pracy. Początkowo podchodziłam do azjatyckich ofert dość sceptycznie, ale zamawiając 3 lata temu pierwszą paczkę przepadłam na dobre. Można znaleźć produkty w niskich cenach, które dodatkowo objęte są darmową wysyłką. Fakt czasami na daną rzecz trzeba poczekać dwa miesiące, ale większość przesyłek dociera do mnie w 2-3 tygodnie. Jeszcze nigdy nie musiałam składać reklamacji a rzeczy, które zamawiałam były zgodne z opisem. Na blogu będziecie mogli znaleźć posty promujące tanie pomocami, które zdecydowanie są przydatne w pracy nauczyciela.


Motyle sprzedawane są w kategorii dekoracje do domu, bo z założenia mają być ozdobą przyklejaną do ścian. W sali przedszkolnej czy szkolnej mogą stanowić dekorację ścian, okien. Świetnie sprawdzą się przy tworzeniu scenografii do przedstawień, ale możliwości jest dużo więcej.

Sama zakupiłam je z myślą o zajęciach matematycznych i najczęściej wykorzystuję je do przeliczania, doskonalenia umiejętności dodawania i odejmowania, klasyfikacji pod względem wielkości, koloru, można wykorzystać je do układania rytmów i szeregowania motyli od najmniejszego do największego i na odwrót. Plastikowe motyle nadają się do tworzenia historyjek, można wykorzystać je do rozwijania umiejętności opisywania rzeczy. Jedynym ograniczeniem jest nasza pomysłowość. Opakowanie zawiera 12 motyli, które różnią się wielkością i wzorem, ale łączy je jeden kolor. Oferta kolorystyczna jest bardzo szeroka, bo znajdziecie motyle różowe, fioletowe, zielone, niebieskie, tęczowe i można by tak wymieniać.


Do opakowania dołączona jest taśma dwustronna na którą można przymocować motyle, ale co ważniejsze każdy motyl ma magnes. Cena za opakowanie waha się od 3-5 zł w zależności od aukcji. Za opakowanie płaciłam 3,50 zł a zamawiałam m.in. w sklepie KKi Comfortable life Storeagnet i miliner i w jednym i drugim sklepie wysyłka była darmowa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 pedagogpisze.pl , Blogger