Plecak Floral Pink Babymel Kids

Twoje dziecko wybierając się na spacer czy też do przedszkola zabiera ze sobą zabawki, przekąski i inne gadżety? Jeśli tak, to warto pomyśleć o zakupie plecaka!

Przed Wami plecak Floral Pink z kolekcji Babymel Kids, który został zaprojektowany przez artystę Matthew Langille znanego m.in. ze współpracy z takimi markami jak Swatch, Tomy Hilfiger czy też Adidas.  Plecak wykonany jest z poliestru, dzięki czemu w łatwy sposób można usunąć zabrudzenia. Delikatne usztywnianie wpływa na komfort i wygodę noszenia. Duża komora główna zapinana jest na zamek podobnie jak mniejsza kieszeń przednia.

Nie można przejść obojętnie obok designu. Kolekcja zawiera dziecięce motywy i bez problemu znajdziecie plecaki, które wpadną w oko nie tylko dziewczynkom. Dostępne wzory znajdziecie na stronie babymel.pl

W zestawie znajdziemy szelki bezpieczeństwa, które zapewniają bezpieczną podróż z maluchem.


Dyskretny stworek na miejsce imienia Twojego dziecka znajduje się wewnątrz plecaka - to kolejny atut! W środku znajduje się pasek przytrzymujący butelkę, to zabezpieczenie, które może uchronić nas przed zalaniem plecaka i przede wszystkim rzeczy, które się w nim znajdują.


Piękny design wzbogacony jest o breloczek z melodyjką Zip&Zoe, który zachwyci każdego malucha. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 pedagogpisze.pl , Blogger