O mnie i o blogu

W swojej pracy jestem świadkiem pierwszych przyjaźni a nawet i miłości. Każdego dnia mogę liczyć na dużą dawkę śmiechu i dobrej zabawy. Maluję, tańczę, eksperymentuję a czasami nawet i czaruję. Odpowiadam na pytania proste i trudne, poważne i doprowadzające do śmiechu a czasami na te wprowadzające w zakłopotanie. Wdrażam w świat nauki, pomagam rozwijać umiejętności, talenty, wiarę w siebie i swoje możliwości. Czujnym okiem wychwytuję słabości i braki, które przy odpowiedniej pracy niweluję lub eliminuję.

Kim jestem? Wykonuję najpiękniejszy zawód na świecie - jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego. Z wykształcenia jestem również terapeutą pedagogicznym i oligofrenopedagogiem, ale to właśnie edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne było zawsze najbliższe mojemu sercu. Z racji wykonywanego zawodu można mi przykleić łatkę wiecznego studenta. 

Lubię działać i pomagać, dlatego przez lata byłam wolontariuszką, miałam też okazję być organizatorką i prelegentką konferencji naukowych, akcji charytatywnych, warsztatów metodycznych dla dzieci i młodzieży. Prowadziłam projekty edukacyjne dla dzieci w różnych częściach Polski. Zdobywałam doświadczenie tworząc warsztaty dla mam w Domu Samotnej Matki i Dziecka. Zanim zaczęłam pracę w przedszkolu pracowałam również w żłobku a obecnie wykorzystuję swoją wiedzę i doświadczenie prowadząc kurs przygotowujący osoby do pracy w klubach malucha i żłobkach.  

Miejsce, które właśnie odwiedzasz powstało 01.04.2015 i zdecydowanie nie był to żart primaaprilisowy. Każdego dnia dokładam wszelkich starań by nauczyciele wychowania przedszkolnego, opiekunowie w żłobkach i klubach maluchach, studenci pedagogiki, nianie oraz rodzice chcący spędzań kreatywnie czas ze swoimi dziećmi znaleźli tu dawkę inspiracji.


@pedagogpisze

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 pedagogpisze.pl , Blogger