O mnie i o blogu

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego na kierunku pedagogika, specjalność zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. W 2014 roku obroniłam tytuł magistra, lecz swoją wiedzę i wykształcenie poszerzam o terapię pedagogiczną na studiach licencjackich. 

Przez 5 lat prowadziłam działalność w ramach Studenckiego Koła Naukowego ZEW,  w tym przez 3 lata pełniłam funkcję członka zarządu. Organizatorka i prelegentka konferencji naukowych, współorganizatorka akcji charytatywnych, koordynatorka  „Marzycielskiej Poczty”, organizatorka warsztatów metodycznych dla dzieci i młodzieży. 

W latach 2011-2013 prowadziłam zajęcia edukacyjne dla dzieci i warsztaty  dla mam w Domu Samotnej Matki i Dziecka. Od 2014 roku jestem związana z Fundacją Rozwoju Wolontariatu i programem Projektor.
    


Studia pedagogiczne, wolontariat, poszukiwanie pracy, praca nauczyciela, przemyślenia pedagogiczne, rozwój i motywacja, pomysły na atrakcyjne zajęcia dla dzieci, to właśnie o tym przeczytasz na pedagogpisze.pl

Mam nadzieję, że ten blog będzie dla Ciebie źródłem inspiracji, wiadomości i wsparcia jakiego poszukujesz.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 pedagogpisze.pl , Blogger